security-banner

Kurumların güvenlikleri ve yönetimleri için kapalı devre televizyon kavramı olarak bilinen CCTV sistemlerinin kurulumu ve hizmetini vermektedir. CCTV sistemi ise lokal bir alanda, ilgili kişilere görüntü ve ses izleme yetkisine izin veren sistemdir. Daha çok güvenlik nedeniyle uygulanır. CCTV sistemleri yakın zamanda eğitim amacıyla da sık kullanılmaya başlanılmıştır. CCTV sistemleri görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme, kayıtları oynatma ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilir.

CCTV ( Kapalı Devre Televizyon ) çeşitli ortamlardaki faaliyetleri ekrana yansıtmak için kullanılan güvenlik ve takip teknolojisidir. CCTV(ip kamera) sistemleri tipik olarak kamera ve monitörler arasında sabit bir iletişim bağlantısı içerir.

______ İP CCTV konusunda uzman çalışanları ile profesyonel ve sahaya uygun CCTV çözümünü en etkili biçimde tasarlamaktadır. CCTV sistemlerini akıllı çözümler sağlamak üzere tüm güvenlik sistemlerine entegre edilebilir hale getirilebilir, video analiz sistemleri(VMD) ile dijital kayıt ve ağ video aktarım teknolojileriyle çevre yönetim ve kontrolü de sağlanmaktadır.

Değerli iş ortaklarımız ile birlikte ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemlerle hizmet sunmaktayız.

Writing together, simultaneously, and good essay writing websites side by side.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *